mobile menu toggle Pradžia
lt

Prekyba švenčių metu

2022 m. renginių sąrašas

Neringos savivaldybės prekybos viešosiose vietose taisyklės

Prašymo leidimui gauti masinių renginių metu forma

Vietinės rinkliavos nuostatai

Atmintinė verslininkams, norintiems prekiauti švenčių metu Neringoje:

- Asmeniui prekiauti ar teikti paslaugas galima tik turint leidimą, už kurį mokama vietinė rinkliava. Vietinės rinkliavos dydis nustatytas Neringos savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintuose vietinės rinkliavos nuostatuose.

- Prekybos ar paslaugų teikimo vietoje bei 10 metrų spinduliu apie ją turi būti palaikoma švara ir tvarka.

- Draudžiama perduoti leidimą prekiauti ar teikti paslaugas savivaldybės tarybos nustatytose vietose kitai įmonei ar fiziniam asmeniui.

- Griežtai laikytis laiko apribojimų – prekiauti ar teikti paslaugas tik leidime nurodytu laiku, palapines ir inventorių prekybos vietoje statyti tik likus 1 valandai iki mugės pradžios.

- Neringos savivaldybės tarybos 2012 m. lapkričio 22 d. sprendimu Nr. T1-219 patvirtintų Triukšmo prevencijos Neringos savivaldybės viešosiose vietose taisyklių 8 punktas draudžia Neringos savivaldybės viešose vietose nuo 22 val. iki 8 val. naudoti judrius triukšmo šaltinius, groti muziką, vykdyti prekių pristatymo ir krovos triukšmą sukeliančius darbus, naudoti garsinę informaciją ir (ar) reklamą, leisti fejerverkus, jei tai trikdo viešąją rimtį ir sukelia dirginimą.  

- Prašymai prekiauti švenčių metu organizuojamose prekybinėse mugėse priimami iki šventės pradžios likus 20 darbo dienų ir registruojami atsižvelgiant į pateikimo datą. Leidimai neišduodami iki šventės pradžios likus vienai dienai ir tuo atveju, jeigu nėra prekybai skirtų vietų.  

- Prašymai leidimams gauti priimami Neringos savivaldybės administracijoje  

- Vietinė rinkliava už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas išdavimą mokama į Neringos savivaldybės administracijos sąskaitą. Gavėjas – Neringos savivaldybės administracija, įmonės kodas – 188754378, sąskaitos Nr.  –    LT654010042301423152 Luminor Bank AB, banko kodas 40100. Mokėjimo paskirtyje nurodyti – ,,Už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas išdavimą“.